PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Image
uk: Зображення

en: Image settings
uk: Налаштування зображення

en: Genre
uk: Жанр

en: Updated
uk: Оновлено

en: Logo
uk: Логотип

en: Duration
uk: Тривалість

en: Show
uk: Показати

en: API key
uk: Ключ API

en: Production
uk: Експлуатація

en: Season
uk: Сезон

en: Episode
uk: Епізод

en: Poster Image
uk: Постер
