PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Image
vi: Ảnh

en: Genre
vi: Thể loại

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Show
vi: Hiện

en: API key
vi: khóa API

en: Production
vi: Sản phẩm
