PBS Media Manager (8.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Image settings
pt: Definições da imagem

en: Teaser
pt: Resumo

en: Updated
pt: Atualizado

en: Duration
pt: Duração

en: Show
pt: Mostrar
