PBS Media Manager (8.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Image settings
es: Configuración de imagen

en: Teaser
es: Resumen

en: Updated
es: Actualizado

en: Duration
es: Duración

en: Show
es: Mostrar

en: API key
es: Clave del API

en: Production
es: Producción

en: An error occurred during processing
es: Ocurrió un error durante el procesamiento
