PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Image
he: תמונה

en: Image settings
he: הגדרות תמונה

en: Updated
he: עודכן

en: Logo
he: לוגו

en: Duration
he: משך

en: Show
he: הצג

en: Cron ran successfully.
he: ריצת cron הושלמה.

en: Cron run failed.
he: ריצת cron נכשלה.
