PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Image
hy: Նկար

en: Image settings
hy: Պատկերի կարգավորումներ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Logo
hy: Լոգո

en: Show
hy: Ցուցադրել
