PBS Media Manager (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Image settings
lv: Attēla iestatījumi

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Duration
lv: Ilgums

en: Show
lv: Rādīt

en: API key
lv: API atslēga

en: Production
lv: Darba
