PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Image
ro: Imagine

en: Image settings
ro: Setări pentru imagine

en: Genre
ro: Gen

en: Updated
ro: Actualizat

en: Logo
ro: Siglă

en: Duration
ro: Durată

en: Show
ro: Arată

en: API key
ro: Cheia API

en: Production
ro: Producţie

en: Cron ran successfully.
ro: Cron a rulat cu succes

en: Cron run failed.
ro: Rularea cron a eșuat
