PHP Console (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Development
et: Arendus

en: Post
et: Postitus

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Session
et: Sessioon

en: Emails
et: E-kirjad

en: Recursion limit for actions
et: Toimingute rekursiooni limiit
