PHP Console (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Development
cs: Vývoj

en: Post
cs: Příspěvek

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Session
cs: Relace

en: Emails
cs: Emaily

en: Recursion limit for actions
cs: Limit počtu rekurzí pro akce
