PHP Console (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Post
el: Καταχώρηση

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Session
el: Σύνοδος

en: Recursion limit for actions
el: Όριο αναδρομής για ενέργειες
