PHP Console (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Development
lv: Izstrāde

en: Post
lv: Ieraksts

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Session
lv: Sesija

en: Emails
lv: E-pasti
