PHP Console (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Development
sl: Razvoj

en: Post
sl: Objava

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Session
sl: Seja
