PHP Console (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hi: फ़ार्म

en: Development
hi: उद्विकास

en: Post
hi: पोस्ट

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Session
hi: सेशन
