PHP Console (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Development
da: Udvikling

en: Post
da: Indlæg

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Emails
da: E-mails

en: Get
da: Hent

en: Recursion limit for actions
da: Rekursionsgrænse for handliner
