PHP Console (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Development
eu: Garapena

en: Post
eu: Argitalpena

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Session
eu: Sesioa

en: Recursion limit for actions
eu: Ekintzen errepikapen muga
