PHP Console (8.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Post
ta: பதிவு

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Session
ta: அமர்வு

en: Emails
ta: மின்னஞ்சல்கள்
