PHP Console (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Development
az: Develop

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Session
az: Sessiya

en: Emails
az: E-poçtlar
