PHP Console (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Development
ru: Разработка

en: Post
ru: Сообщение

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Session
ru: Сессия

en: Server
ru: Сервер

en: Emails
ru: Адреса электронной почты

en: Execution time
ru: Время исполнения

en: Recursion limit for actions
ru: Ограничение рекурсивности действий
