PHP Console (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Forms
it: Form

en: Development
it: Sviluppo

en: Post
it: Contenuto

en: Not installed
it: Non installato

en: Session
it: Sessione

en: Emails
it: E-mail

en: Recursion limit for actions
it: Limite di ricorsività per le azioni
