PDF (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Bookmarks
eu: Liburu-markak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera
