PDF (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Bookmarks
fr: Marque-pages

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Thumbnails
fr: Vignettes

en: Zoom Level
fr: Niveau du zoom
