PDF (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: - None -
vi: - Không -

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Thumbnails
vi: Ảnh thu nhỏ
