PDF (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
