PDF (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Bookmarks
pt: Marcadores

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Full Width
pt: Largura Total

en: Thumbnails
pt: Miniaturas
