PDF (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Thumbnails
sk: Náhľady
