PDF (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Thumbnails
el: Μικρογραφίες
