PDF (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: - None -
cs: - Nic -

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Thumbnails
cs: Náhledy
