PDF (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: - None -
da: - Ingen -

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Thumbnails
da: Miniaturer
