PDF (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Bookmarks
fa: نشانه‌ها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع
