PDF (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: PDF
hi: पीडीएफ
