PDF (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Yes
it: Sì

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Bookmarks
it: Segnalibri

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Thumbnails
it: Miniature
