PDF (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré
