PDF (8.x-1.3) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian
