PDF (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: - None -
pl: - Brak -

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Thumbnails
pl: Miniaturki

en: Zoom Level
pl: Poziom przybliżenia
