PDF (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Configuration for the PDF module.
ro: Configurație pentru modulul PDF.
