PDF (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Thumbnails
sv: Miniatyrbilder
