PDF (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்
