PDF (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
