PDF (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Bookmarks
tr: Yer imleri

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Thumbnails
tr: Küçük resimler
