PDF (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
