PDF Generator (2.0.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: General
el: Γενικά

en: Attach to
el: Επισύναψη στο

en: About
el: Περί
