PDF Generator (2.0.1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: General
fr: Général

en: Attach to
fr: Attacher à

en: About
fr: À propos

en: Landscape
fr: Paysage

en: PDF settings
fr: Paramètres de PDF

en: Paper size
fr: Taille du papier

en: Displays
fr: Affichages

en: Multiple displays
fr: Affichages multiples

en: Using the site name
fr: Utilise le nom du site

en: Use the site name for the title
fr: Utiliser le nom du site comme titre

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
fr: L'icône du flux ne sera disponible que pour les affichages sélectionnés.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
fr: Cette vue sera affichée en visitant ce chemin dans votre site. Il est recommandé que le chemin soit quelque chose comme "path/%/%/feed" ou "path/%/%/rss.xml", en mettant un % dans le chemin pour chaque filtre contextuel que vous avez défini dans la vue.
