PDF Generator (2.0.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: General
km: ទូទៅ​

en: About
km: អំពី
