PDF Generator (2.0.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: General
ku: گشتی

en: About
ku: دەربارە
