PDF Generator (2.0.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Attach to
oc: Estacar a

en: About
oc: A prepaus

en: Displays
oc: Afichatges

en: Multiple displays
oc: Afichatges multiples

en: Using the site name
oc: Utiliza lo nom del site

en: Use the site name for the title
oc: Utilizar lo nom del site coma títol

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
oc: L'icône del flux ne serà disponible que per los afichatges seleccionats.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
oc: Aquesta vista serà afichada en visitant aqueste camin dins vòstre site. Es recomandat que lo camin siá quicòm coma "path/%/%/feed" o "path/%/%/rss.xml", en metent un % dins lo camin per cada filtre contextual que avètz definit dins la vista.
