PDF Generator (2.0.1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: General
pl: Ogólne

en: Attach to
pl: Załącz do

en: About
pl: O stronie

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: Paper size
pl: Rozmiar papieru

en: Displays
pl: Formaty

en: Multiple displays
pl: W więcej niż jednym formacie

en: Using the site name
pl: Nazwa witryny

en: Use the site name for the title
pl: W tytule użyj nazwy witryny

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
pl: Ikona kanału informacyjnego będzie dostępna tylko dla wybranych formatów widoku.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
pl: Ten widok będzie dostępny w serwisie pod tą ścieżką. Zalecane jest, aby ścieżka była w formacie takim jak "path/%/%/feed" lub "path/%/%/rss.xml" gdzie % wstawiane jest dla każdego filtra kontekstowego zdefiniowanego w widoku.
