PDF Generator (2.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: General
ps: ټوليز

en: About
ps: په اړه
