PDF Generator (2.0.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Attach to
ro: Atașat la

en: About
ro: Despre

en: Paper size
ro: Dimensiunea paginii

en: Displays
ro: Afișări

en: Multiple displays
ro: Afișări multiple

en: Using the site name
ro: Folosire numele site-ului

en: Use the site name for the title
ro: Folosiți numele sitului pentru titlu

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
ro: Iconița feed-ului va fi disponibilă numai pentru afișările selectate.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
ro: Acest view va fi afișat prin accesarea căii pe situl dvs. Este recomandat ca, calea să fie ceva asemănător cu "path/%/%/feed" sau "path/%/%/rss.xml", punând un % în cale pentru fiecare filtru contextual pe care l-ați definit în view.
