PDF Generator (2.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: General
ta: பொது

en: About
ta: பற்றி
